• Yeni Kız
Toptan! 10 adet/grup 500 mW SPI Arayüzü ve 3 km Uzun menzilli gömülü anti-parazit 868 MHz Kablosuz Modülü RF4432F27

Toptan! 10 adet/grup 500 mW SPI Arayüzü ve 3 km Uzun menzilli gömülü anti-parazit 868 MHz Kablosuz Modülü RF4432F27

₺ 96.18
₺ 114.50
-16 %
Varlıkta

Ürünün miktarı

biz profesyonelmanufctureriçin " kablosuz veri iletim modülü " ürünler, yani fiyat en rekabetçi ve kaliteli vaat edilebilir! daha satın, düşük fiyat olacak! toptan iş için, en iyi tırnak için bize e-posta çekinmeyin!OEM/ODMhizmet tamam! biz de yapmakdrop shippingwordwide! Pls bir mesaj bırakın hangi onayladıktan frekans bandıbizimle sipariş yaparken gerek! bizim defuat kargo frekans 433 MHz olduğunu toptan! 10 adet/grup 500 m W SPI Arayüzü ve 3 km Uzun menzilli gömülü anti-parazit 868 MHz Kablosuz Modülü RF4432 F27 1. Description : RF4432 F27 amplifikatör 500 m W RF modülü ile gömülü olduğunu ve LNA devre, Yüksek kaliteli bileşen, sıkılır muayene ve bu modül güvenilir uzun vadeli testi yapmak için uzun zaman. uzun mesafe iletişimi çevre değişir. RF4432 F27 benimser silikon Lab Si4432 RF çip, son derece entegre kablosuz ISM band alıcı, yüksek özellikleri hassasiyet (-122 d Bm), + 27 d Bm çıkış gücü, 10 PPM kristal, ve iyi RF eşleştirme devre yapmak bu modül de çalışabilir sıcak/soğuk ortamda güvenilir iletişim ve uzun ile mesafe2. Özellikleri :
* frekans Aralığı : 433/868 (Özelleştirilebilir 240-930 MHZ)
* hassasiyet kadar-122d Bm
* çıkış gücü kadar 27d Bm
* veri aktarım hızı : 0.123-256 kbps
* FSK, GFSK ve OOK Modülasyon modu
* 3.3-6 V Güç kaynağı
* Ultra-düşük tüketim kapatma modu
* dijital alınan sinyal gücü göstergesi (RSSI)
* zamanlı uyandırma fonksiyonu
* anten otomatik maç ve iki yönlü anahtar kontrolü
* yapılandırılabilir paket yapısı
* önsöz algılama
* 64-byte iletmek ve veri kayıt alma (FIFO)
* Düşük güç algılama
* sıcaklık sensörü ve 8-bit analog-dijital dönüştürücüler
* çalışma Sıcaklığı Aralığı : -40 ~ + 85 ° C
* entegre voltaj regülatörü
* frekans atlamalı
* güç-reset fonksiyonu
* dahili kristal ayarlama fonksiyonu 3.

Ürün verisi

Marka Adı:
G-NiceRF
Model Numarası:
RF4432F27 2pcs
Working frequency:
Working voltage:
Sensitivity:
Interface:
Modulation mode:
Standby current:
Receiving current:
21mA
Transmitting current:
Output power:
Distance range:
(3000m distance)

En İyi Kalifiye Kategori

Ücretsiz Kargo 2 ADET Lora1276F30 1 W 5-6 km Yüksek Hassasiyet-139 dBm 868 MHz 915 MHz SX1276 Kablosuz RF Modülü
  • Yeni Kız

Ücretsiz Kargo 2 ADET Lora1276F30 1 W 5-6 km Yüksek Hassasiyet-139 dBm 868 MHz 915 MHz SX1276 Kablosuz RF Modülü

₺ 20.00 25.00

ücretsiz Kargo 2 ADET Lora1276 F30 1 W 68 km Uzun Mesafe ve Yüksek Hassasiyet139 d Bm 868 MHz Kablosuz RF Modülü 2 adet Lora1276 F30 Modülü 915 MHz 2 adet 915 MHz Bahar anten 868 mhz frekans gerekiyorsa, eğer sipariş zaman onaylamak için bir masaj bırakın lütfen Lora1276 F30 bir 500 W yüksek güç kablosuz alıcı modülü, entegre Semtech RF alıcı çip SX1276...

Motorola Için 5 ADET Dahili Boynuz Hoparlör Hoparlör CP1300 CP1660 CP1200 MAG A8 Iki Yönlü Telsiz Aksesuarları
  • Yeni Kız

Motorola Için 5 ADET Dahili Boynuz Hoparlör Hoparlör CP1300 CP1660 CP1200 MAG A8 Iki Yönlü Telsiz Aksesuarları

₺ 10.11 10.99

100% Yepyeni.boynuz uzunluğu : 3.6 CMparametreler : 16Ω 1 W. uyumlu Model : Motorola CP1300 CP1660 CP1200 MAG A8 paket Içerir : 5 X Boynuz ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

Finisar FTRJ1319F1MTL Tek-mod Modülü SFP-10G-10M-1310NM
  • Yeni Kız

Finisar FTRJ1319F1MTL Tek-mod Modülü SFP-10G-10M-1310NM

₺ 18.00

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

2 Pin Üzerinde Kafa Kulaklık kulaklık kulaklık W/Boom Mic Için Kenwood 2 Iki Yönlü Telsiz TK-2202, TK-2206, TK-2207, TK-3100 TK-3160
  • Yeni Kız

2 Pin Üzerinde Kafa Kulaklık kulaklık kulaklık W/Boom Mic Için Kenwood 2 Iki Yönlü Telsiz TK-2202, TK-2206, TK-2207, TK-3100 TK-3160

₺ 30.35 32.99

100% Yepyeni. Modelleri Ile uyumlu : Kenwood : KPG27 D, KPG29 D, KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D, KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D, KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 DTHD7, THD7 A, THD7 AG, THD7 E, THF6, THF6 A, THF7, THF7 E,THG71, THG71 A, THG71 E, THK2, THK2 A, THK2 E, THK2 ET,TH21, TH21 AT, TH21 BT, TH22, TH22 A, TH22 AT, TH22 E,TH25, TH26, TH27, TH28, TH31 AT, TH31 BT, TH41 AT, TH41 BT,TH42, TH42 A, TH42 AT, TH42 E, TH45, TH46, TH47, TH48,TH55, TH75, TH77, THG71, TH205, TH215, TH225, TH235,TH235 A, TH235 E, TH315, TH415 TK208 / 308, TK220 / 320, TK240 / 340, TK240 D / 340 D, TK248 / 348, TK249, TK253, TK255,TK250 / 350 / 353, TK260 / 360, TK260 G / 360 G, TK270 / 370,TK270 G / 370 G, TK272 G / 372 G / 373 G, TK278 G / 378 G / 388 G ProKonuşma,TK430 / 431, TK2100 / 3100 ProKonuşma, TK2102 / 3102 ProGüç,TK2107 / 3107 ProKonuşma, TK2160 / 3160, TK2170 / 3170 / 3173,TK2200 / 3200, TK3101 / 3131 ÜcretsizKonuşma, TK3130.TK2207 / 3207.TK2100, TK2101, TK2102, TK2107, TK2118, TK2130, TK2160, TK2201, TK2202, TK2206, TK2207,TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3118, TK3130, TK3131, TK3160, TK3201, TK3202, TK3206, TK3207,TK320, TK340, TK348, TK349, TK350, TK353, TK355, TK360, TK360 G, TK370, TK370 G, TK372, TK373, TK373 G, TK378, TK378 G, TK430, TK431, vb.Linton : LT2288, LT3288, LT6288, LT5288, LT3188, LT2188, LT3260, LT2268, LT3268, LT6188.PUXING : PX777, PX666, PX3288, PX888, PX328 WEIERWEI : VEV3288 SQUANSHENG : TGK4 AT TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 ATFDC : FD6288 Westar held radyo : V3180 WOUXUN : KG659, KG669, KG679, KG689 KGUV2 D KGUV1 Lisheng : LSA188 SMIDLAND : CT710 CT790 CT790 CT200 CT210 paket İçeriği : 1 x Kulaklık ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.

Alcatel-Lucent SFP-DUAL-MM Çift Hız ile uyumlu 100BASE-FX/1000BASE-SX 1310nm 2 km DDM SFP Alıcı-verici modülü SFP
  • Yeni Kız

Alcatel-Lucent SFP-DUAL-MM Çift Hız ile uyumlu 100BASE-FX/1000BASE-SX 1310nm 2 km DDM SFP Alıcı-verici modülü SFP

₺ 17.15

sunuyoruz lütfen verirken bize cihazların markalar order so biz sizin için uyumlu parçaları üretecek, Teşekkür Ederim See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak...

Arista BiDi Ağları ile uyumlu SFP-1G-BXU-10 1000BASE-BX SFP BiDi TX1310nm/RX1490nm 10 km DDM Alıcı-verici modülü SFP
  • Yeni Kız

Arista BiDi Ağları ile uyumlu SFP-1G-BXU-10 1000BASE-BX SFP BiDi TX1310nm/RX1490nm 10 km DDM Alıcı-verici modülü SFP

₺ 8.50

cihazların markalar sunuyoruz lütfen bize sipariş verirken so ki biz sizin için uyumlu parçaları üretmek,teşekkür ederim See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak...

5 adet 16 pin Motorola Cep Radyo Dubleks Tekrarlayıcı Arayüzü Kablo Kordon Tel GM380, GM950, GM340, GM360, GM3188 SM50, SM120
  • Yeni Kız

5 adet 16 pin Motorola Cep Radyo Dubleks Tekrarlayıcı Arayüzü Kablo Kordon Tel GM380, GM950, GM340, GM360, GM3188 SM50, SM120

₺ 30.35 32.99

100% Yepyeni. model ile uyumlu : Motorola CM300, CM200 CM serisi, (2 CM serisi modelleri kullanmanız gerekir.) CDM750, CDM1250, CDM1550, (CDM serisi içine fiş merkezi of 16 pin 20 pin jack) PM400 GM SERISIGM300 Serisi M Serisi Maxtrac Serisiyarıçapı Serisi M1225 GM380, GM950, GM340, GM360, GM3188 SM50, SM120ayrıca diğer Motorola radyo ile çalışmak 16 veya 20 pin aksesuar girişine sahip geri paket Içeriği : 5 x Kablo kargo & İade :   1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.   2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.   3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

Mini SIM Kart ile MS108-GSM PABX Telefon sistemi PBX için Ev ve Ofis
  • Yeni Kız

Mini SIM Kart ile MS108-GSM PABX Telefon sistemi PBX için Ev ve Ofis

₺ 64.00

türü : Mini PABX modeli : MS108GSM kapasite : 1 CO hatları, 8 uzantıları, 1 SIM kart kablosuz PBXModel MS108GSMCO Kapasitesi (Min / Max)1uzatma Kapasitesi (Min / Max)8 SIM kart1genişletilebilirlikhiçbirkapı Telefonuopsiyonelkapı kilidi açacağıopsiyonelharici Yayın Arayüzühiçbirişletmede harici Müzikevet RS232 Seri bağlantı noktasıhiçbiryedekleme Pil Arayüzühiçbirkeyphone arayüzühiçbiroperatörü / Otomatik görevlisi Moduevetoperatör atamaevetgündüz / Gece Modu (Otomatik)opsiyonelgündüz / Gece Modu (Manuel)evetkaydedilebilir OGM (giden messae)evet20 Saniyeevet50 Saniyeopsiyonel60 Saniyeopsiyonel90 Saniyeopsiyonelişletmede İç Müzikevetişletmede harici Müzikevetzil Atama (COExt grubu)evethalka Tanımlamakevetsistemi CRBTevetharici Arayan KIMLIĞIevettransferi Arayan KIMLIĞIhiçbirinterkom Arayan KIMLIĞIopsiyonelçağrı Transferievetçağrı Yönlendirmeevetgiden Çağrı Transferievet CO CO Transferi içinevetçağrı Anahtarı (oturumda pikap)hiçbirçağrı Pickup (Harici çağrı)evetçağrı Pickup (Iç çağrı)hiçbir C.O...

100X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu Ücretsiz Nakliye
  • Yeni Kız

100X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu Ücretsiz Nakliye

₺ 141.00

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! öğe özelliklerini : ücretsiz Kargo 100 X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu uygulama : Extensi Kablo üzerinde sınıf : Yüksek Kalite tipi : BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek kablo : RG179 Beyaz Pigtail kablonun uzunluğu : 14 cm veya özelleştirilebilir açıklama : 14 CM UHF ve MCX fişler dahil, herhangi bir soru varsa, bizimle irtibata geçiniz...

10X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu
  • Yeni Kız

10X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu

₺ 14.90

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! öğe özelliklerini : 10 X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu uygulama : Extensi Kablo üzerinde sınıf : Yüksek Kalite tipi : BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek kablo : RG179 Beyaz Pigtail kablonun uzunluğu : 14 cm veya özelleştirilebilir açıklama : 14 CM UHF ve MCX fişler dahil, herhangi bir soru varsa, bizimle irtibata geçiniz...

5X Şasi XIR P3688 DEP450 Onarım Parçaları
  • Yeni Kız

5X Şasi XIR P3688 DEP450 Onarım Parçaları

₺ 32.80

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! 5 X Şasi XIR P3688 DEP450 Onarım Parçaları Motorola için Compatiable modelleri : XIR P3688 DEP450 bir paket dahil : şasi 5 adet açıklama : 1...

10 adet 4 Tel Hoparlör Mic Mikrofon Kablosu Hattı Omuz Kolu Değiştirme Kablo Için Motorola Iki Yönlü Radyo 2 Pin
  • Yeni Kız

10 adet 4 Tel Hoparlör Mic Mikrofon Kablosu Hattı Omuz Kolu Değiştirme Kablo Için Motorola Iki Yönlü Radyo 2 Pin

₺ 33.11 35.99

100% yepyeni.İkiz dik açı : Kulak 2.5mm stereo (üst pim) Mic 3.5mm stereo (alt pin).tempolu arasında iki pin : 5mmuyumlu Ham Radyo Modeli : Motorola VHF / UHF Ruh, ruh Pro, ruh Pro +Motorola Spirt Serisi : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 XTN Serisi : XTN446, XTN500, XTN600 XTN XV Serisi : XV1100 XV2100 XV2600 XTN XU Serisi : XU1100 XU2100 XU2600 CLS Serisi : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 Cruh M Serisi : MV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTCP Serisi : CP88, CP100, CP150, CP200 VHF / UHFGP Serisi : GP2000, GP2100, GP300, GP 308, GP68, GP88, GP88 SSP Serisi : SP10, SP21, SP50 CT Serisi : CT150, CT250, CT450, CT450 LSPRO Serisi : PRO1150, PRO2150, PRO3150 P Serisi : P040, P080, P100, P110, P1225diğer Seri : GTI, GTX, LTS2000, VL50, VL130, PMR446, ECP100 paket içeriği : 1x Kablo kargo & İade :   1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.   2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.   3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

5 adet Yeni Kulaklık Toz Yan Kapak Için Motorola CP1200 CP1300 CP1660 Radyo Aksesuarları
  • Yeni Kız

5 adet Yeni Kulaklık Toz Yan Kapak Için Motorola CP1200 CP1300 CP1660 Radyo Aksesuarları

₺ 14.71 15.99

100% Yepyeni. modelleri ile uyumlu : Motorola CP1200 CP1300 CP1660 paket içeriği : 5 x Toz Kapağı ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

Ücretsiz Shipping-4PCS/Lot RF2401F20 20dBm Yüksek Entegre 2.4G RF Modülü Ile İskandinav &39;ın RF çip nRF24L01 +
  • Yeni Kız

Ücretsiz Shipping-4PCS/Lot RF2401F20 20dBm Yüksek Entegre 2.4G RF Modülü Ile İskandinav &39;ın RF çip nRF24L01 +

₺ 38.55 51.40

ücretsiz Shipping4 PCS / Lot RF2401 F20 20d Bm Yüksek Entegre2.4 GRF Modülü Ile İskandinav ' ın RF çip n RF24 L01 + 4 adet RF2401 F20 2.4 G kablosuz modülü 4 adet SW2400ZD115 Kauçuk antenler 4 adet Kablo ile SMA konnektör RF2401 F20 Modülü yüksek entegre kablosuz modülü, hangi çalıştı 2.4 GHz ISM bandı...

Yaka Omuz Uzaktan Hoparlör Mikrofon Mikrofon Motorola PMMN4013A CP200 CT250 P1225 CP185 PR400 EP450 GP300
  • Yeni Kız

Yaka Omuz Uzaktan Hoparlör Mikrofon Mikrofon Motorola PMMN4013A CP200 CT250 P1225 CP185 PR400 EP450 GP300

₺ 13.79 14.99

100% Marka Yeni modelleri ile uyumlu : Motorola XTN Serisi : XTN446 XTN500 XTN 600 XTN XTNi D XTNi XTN AX Serisi : AXV5100 AXU 4100 CLS Serisi : CLS446 CLS1110 CLS1410 CLS1413 CLS1450 CLS1450 C CLS1453 CB CLS1453 CHSV & SU Serisi : SV10 SV11 SV11 D SV21 SV12 SV22 SV22 C SU210 SU22 SU22 C SU220 VHF / UHF Ruh Ruh Pro Ruh Pro + Ruh HP 10 MU Serisi : MU11 MU11 C MU11 CV MU12 MU12 C MU12 CV MU21 C MU21 CV MU22 CVS MU24 CV MU24 CVS MU24 CVSTMV Serisi : MV11 MV11 CV MV12 MV12 CV MV21 C MV21 CV MV22 MV22 CV MV24 CVSCP Serisi : CP040 CP88 CP100 CP110 CP125 CP140 CP150 CP160 CP180 CP200 CP250 CP300 GP Serisi : GP63 GP68 GP88 GP88 S GP280 GP300 GP308 GP350 GP600 GP2000 GP2100 GP3188 SP Serisi : SP10 SP21 SP50 + SP50 AX Serisi : AXV5100 AXV 5100 AXU4100 AXU 4100 CT Serisi : CT150 CT 250 CT450 CT 450 LSPRO Serisi : PRO1150 PRO 2150 PRO3150 P Serisi : P10 P50 P50 + P040 P080 P100 P110 P200 P1225 P1225 LS PR400 XV & XU Serisi : XV1100 XV1400 XV2100 XV2600 XV4100 XU1100 XU2100 XU2600 XU4100.DTR Serisi : DTR410 DTR450 DTR510 DTR550 DTR610 DTR650 DTR2430 DTR2450diğer Seri : GTI GTX VL 130 PMR446 ECP 100 PR400 BPR40 EP450 AU1200 AV1200 RDV Serisi : RDV5100 RDV2020 RDU2020 RDU2080 D RDU4160 D RDV2080 D RDV5100 FDC : FD150 A FD450 A FD160 A FD460 ABlackbox Serisi : BlackboxV BlackboxUdiğer modeller : ECP100, EP450, AP10, AP50, AP73, BPR40 Mag One, PMR446, PTX600, GTI, GTX, LTS2000, VL50, VL130, GTX Taşınabilir, GTX LTR Taşınabilir, GTX Gizlilik Artı Taşınabilir, Handie Prove diğer modellerde bir 2pin fiş kulaklık paket Içeriği : 1 x Mic ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

GLC-BX40-U-I 1000BASE-BX-U ile uyumlu SFP BiDi TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Alıcı-verici modülü SFP
  • Yeni Kız

GLC-BX40-U-I 1000BASE-BX-U ile uyumlu SFP BiDi TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Alıcı-verici modülü SFP

₺ 22.21

cihazların markalar sunuyoruz lütfen bize sipariş verirken so ki biz sizin için uyumlu parçaları üretmek,teşekkür ederim See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak...