• Yeni Kız
D-Link DEM-311GT 1000BASE-SX ile uyumlu SFP 850nm 550 m DDM Alıcı-verici modülü SFP

D-Link DEM-311GT 1000BASE-SX ile uyumlu SFP 850nm 550 m DDM Alıcı-verici modülü SFP

₺ 5.80
Varlıkta

Ürünün miktarı

cihazların markalar sunuyoruz lütfen bize sipariş verirken. so ki biz sizin için uyumlu parçaları üretmek,teşekkür ederim. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Ürün verisi

Marka Adı:
SMTE
Model Numarası:
DEM-311GT
Condition:
New and OEM

En İyi Kalifiye Kategori

5 adet Yeni Kulaklık Toz Yan Kapak Için Motorola CP1200 CP1300 CP1660 Radyo Aksesuarları
  • Yeni Kız

5 adet Yeni Kulaklık Toz Yan Kapak Için Motorola CP1200 CP1300 CP1660 Radyo Aksesuarları

₺ 14.71 15.99

100% Yepyeni. modelleri ile uyumlu : Motorola CP1200 CP1300 CP1660 paket içeriği : 5 x Toz Kapağı ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

Ücretsiz Kargo 2 ADET Lora1276F30 1 W 5-6 km Yüksek Hassasiyet-139 dBm 868 MHz 915 MHz SX1276 Kablosuz RF Modülü
  • Yeni Kız

Ücretsiz Kargo 2 ADET Lora1276F30 1 W 5-6 km Yüksek Hassasiyet-139 dBm 868 MHz 915 MHz SX1276 Kablosuz RF Modülü

₺ 20.00 25.00

ücretsiz Kargo 2 ADET Lora1276 F30 1 W 68 km Uzun Mesafe ve Yüksek Hassasiyet139 d Bm 868 MHz Kablosuz RF Modülü 2 adet Lora1276 F30 Modülü 915 MHz 2 adet 915 MHz Bahar anten 868 mhz frekans gerekiyorsa, eğer sipariş zaman onaylamak için bir masaj bırakın lütfen Lora1276 F30 bir 500 W yüksek güç kablosuz alıcı modülü, entegre Semtech RF alıcı çip SX1276...

10X Bobin Akustik Tüp Ile Iki Yönlü Telsiz Gözetim Kiti Yedek Parçaları Için Klip
  • Yeni Kız

10X Bobin Akustik Tüp Ile Iki Yönlü Telsiz Gözetim Kiti Yedek Parçaları Için Klip

₺ 15.90

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! açıklama : 10 X Bobin Akustik Tüp Ile Iki Yönlü Telsiz Gözetim Kiti Yedek Parçaları Için Klip stil : Kulak renk : Şeffaf malzeme : PVC akustik tüp + Silikon eartip paket : Bireysel Poli çanta brüt Ağırlık : 12 g / adet paket İçeriği X5 : 1 bobin akustik tüp 2 şeffaf silikon mantar eartip 1 sağ açı konnektör 1 doğrudan bağlayıcı 1 siyah klip detaylar : ödeme : emanet / Kredi Kartı / Web Money nakliye : 1...

Mini SIM Kart ile MS108-GSM PABX Telefon sistemi PBX için Ev ve Ofis
  • Yeni Kız

Mini SIM Kart ile MS108-GSM PABX Telefon sistemi PBX için Ev ve Ofis

₺ 64.00

türü : Mini PABX modeli : MS108GSM kapasite : 1 CO hatları, 8 uzantıları, 1 SIM kart kablosuz PBXModel MS108GSMCO Kapasitesi (Min / Max)1uzatma Kapasitesi (Min / Max)8 SIM kart1genişletilebilirlikhiçbirkapı Telefonuopsiyonelkapı kilidi açacağıopsiyonelharici Yayın Arayüzühiçbirişletmede harici Müzikevet RS232 Seri bağlantı noktasıhiçbiryedekleme Pil Arayüzühiçbirkeyphone arayüzühiçbiroperatörü / Otomatik görevlisi Moduevetoperatör atamaevetgündüz / Gece Modu (Otomatik)opsiyonelgündüz / Gece Modu (Manuel)evetkaydedilebilir OGM (giden messae)evet20 Saniyeevet50 Saniyeopsiyonel60 Saniyeopsiyonel90 Saniyeopsiyonelişletmede İç Müzikevetişletmede harici Müzikevetzil Atama (COExt grubu)evethalka Tanımlamakevetsistemi CRBTevetharici Arayan KIMLIĞIevettransferi Arayan KIMLIĞIhiçbirinterkom Arayan KIMLIĞIopsiyonelçağrı Transferievetçağrı Yönlendirmeevetgiden Çağrı Transferievet CO CO Transferi içinevetçağrı Anahtarı (oturumda pikap)hiçbirçağrı Pickup (Harici çağrı)evetçağrı Pickup (Iç çağrı)hiçbir C.O...

Dökümhane Brokar E1MG-100BXU 100BASE-BX-U ile uyumlu SFP BiDi TX1310nm/RX1550nm 10 km Alıcı-verici modülü SFP
  • Yeni Kız

Dökümhane Brokar E1MG-100BXU 100BASE-BX-U ile uyumlu SFP BiDi TX1310nm/RX1550nm 10 km Alıcı-verici modülü SFP

₺ 11.15

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. sunuyoruz lütfen sipariş verirken bize cihazların markalar, böylece biz sizin için uyumlu parçaları üretecek...

Toptan! 10 adet/grup 500 mW SPI Arayüzü ve 3 km Uzun menzilli gömülü anti-parazit 868 MHz Kablosuz Modülü RF4432F27
  • Yeni Kız

Toptan! 10 adet/grup 500 mW SPI Arayüzü ve 3 km Uzun menzilli gömülü anti-parazit 868 MHz Kablosuz Modülü RF4432F27

₺ 96.18 114.50

biz profesyonelmanufctureriçin " kablosuz veri iletim modülü " ürünler, yani fiyat en rekabetçi ve kaliteli vaat edilebilir! daha satın, düşük fiyat olacak! toptan iş için, en iyi tırnak için bize eposta çekinmeyin!OEM / ODMhizmet tamam! biz de yapmakdrop shippingwordwide! Pls bir mesaj bırakın hangi onayladıktan frekans bandıbizimle sipariş yaparken gerek! bizim defuat kargo frekans 433 MHz olduğunu toptan! 10 adet / grup 500 m W SPI Arayüzü ve 3 km Uzun menzilli gömülü antiparazit 868 MHz Kablosuz Modülü RF4432 F27 1...

5X Şasi XIR P3688 DEP450 Onarım Parçaları
  • Yeni Kız

5X Şasi XIR P3688 DEP450 Onarım Parçaları

₺ 32.80

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! 5 X Şasi XIR P3688 DEP450 Onarım Parçaları Motorola için Compatiable modelleri : XIR P3688 DEP450 bir paket dahil : şasi 5 adet açıklama : 1...

40X (20 pairs sol ve sağ) Yüksek Kalite Siyah Kulaklıklar Için Kulak Askısı Silikon Malzeme KARGO ÜCRETSIZ
  • Yeni Kız

40X (20 pairs sol ve sağ) Yüksek Kalite Siyah Kulaklıklar Için Kulak Askısı Silikon Malzeme KARGO ÜCRETSIZ

₺ 39.50

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! açıklama : 20 pairs sol ve sağ (40 adet) Yüksek Kalite Siyah Kulaklıklar Için Kulak Askısı Silikon Malzeme KARGO ÜCRETSIZ stil : kablolu renk : Siyah boyutu : Büyük, orta, Küçük isteğe bağlıdır malzeme : Silikon paket : Bireysel Poli çanta brüt Ağırlık : 5 g / adet paket İçeriği : her çanta ile bir kalıbını, daha sonra bir büyük çanta içinde 20 adet Sol ve bir torbaya 20 adet Sağ...

3.5mm Fiş Jack Boğaz Titreşim Kulaklık Kulaklık Kulaklık W/Mic Hava Tüp Akustik Gizli Ajanlar Için Korumaları Cep telefon
  • Yeni Kız

3.5mm Fiş Jack Boğaz Titreşim Kulaklık Kulaklık Kulaklık W/Mic Hava Tüp Akustik Gizli Ajanlar Için Korumaları Cep telefon

₺ 10.11 10.99

100% Yepyeni. renk : beyaz veya siyah sonra ihtiyacınız hangi renk lütfen bana bildirin olduğunu bunun için ödenen değilse, biz bir beyaz kulaklık size göndereceğiz teşekkür ederim. model ile uyumlu : IPHONE CEP TELEFONU paket Içeriği : 1x boğaz Titreşim Kulaklık ödeme Yöntemi : biz Emanet ödeme kabul. kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

5 adet 16 pin Motorola Cep Radyo Dubleks Tekrarlayıcı Arayüzü Kablo Kordon Tel GM380, GM950, GM340, GM360, GM3188 SM50, SM120
  • Yeni Kız

5 adet 16 pin Motorola Cep Radyo Dubleks Tekrarlayıcı Arayüzü Kablo Kordon Tel GM380, GM950, GM340, GM360, GM3188 SM50, SM120

₺ 30.35 32.99

100% Yepyeni. model ile uyumlu : Motorola CM300, CM200 CM serisi, (2 CM serisi modelleri kullanmanız gerekir.) CDM750, CDM1250, CDM1550, (CDM serisi içine fiş merkezi of 16 pin 20 pin jack) PM400 GM SERISIGM300 Serisi M Serisi Maxtrac Serisiyarıçapı Serisi M1225 GM380, GM950, GM340, GM360, GM3188 SM50, SM120ayrıca diğer Motorola radyo ile çalışmak 16 veya 20 pin aksesuar girişine sahip geri paket Içeriği : 5 x Kablo kargo & İade :   1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.   2 bizim öğeler herhangi bir kusur bulursanız, makbuz kaleminin 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.   3 Biz iade veya hasar görmüş veya kaybolmuş eğer madde alışverişi...

5 adet 2-Pin Güvenlik Gizli Akustik Hava Tüp Kulaklık Kulaklık Kenwood Için 2/Iki Yönlü Telsiz TK-248 TK-249 TK-250 TK-253 TK-255
  • Yeni Kız

5 adet 2-Pin Güvenlik Gizli Akustik Hava Tüp Kulaklık Kulaklık Kenwood Için 2/Iki Yönlü Telsiz TK-248 TK-249 TK-250 TK-253 TK-255

₺ 30.35 32.99

durum : % 100% Yepyeni. İkiz dik açı : Kulak 2.5mm stereo (üst pim) Mic 3.5mm stereo (alt pin). İki Pin Arasında aralıklı : 8mm modelleri ile uyumlu : Kenwood NX220 / NX320 TK Serisi : TK208, TK220, TK240,TK240 D, TK248, TK249, TK250, TK253, TK255, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK272, K272 G, TK273, TK278, TK278 GTK308, TK320, TK340, TK340 D, TK349, TK350, TK353, TK360, TK360 G, TK370, TK372, TK370 G, TK372 G, TK373 G, TK378, TK378 G, TK388 TK430, TK431, TK630, TK715, TK730, TK830 TK2100, TK2101, TK2102, TK2107, TK2118, TK2160, TK2170, TK2173, TK2200, TK2201, TK2202, TK2200 L, TK2202 L, TK2206, TK2207 TK2300, TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3118, TK3130, TK3131, TK3160, TK3170, TK3173, TK3200, TK3200 L, TK3202 L, TK3201, TK3202,TK3206, TK3207, TK3230, TK3300 TH Serisi : THD7, THD7 A, THD7 AG, THD7 E, THF6, THF6 A, THF7 E, THF7, THG71, THG71 A, THG71 E, THK2, THK2 AT, THK2 E, THK2 ET, THK4, THK4 AT, THK4 E, TH21, TH21 A, TH21 BT, TH21 E, TH22, TH22 A, TH22 AT, TH22 E, TH25, TH25 A, TH26, TH26 A, TH26 AT, TH26 E, TH27, TH27 A, TH27 E, TH28,TH28 A, TH28 E, TH31, TH31 A, TH31 BT, TH41, TH41 A, TH41 BT, TH41 E, TH42, TH42 A, TH42AT, TH42 E, TH45, TH45 A, TH46, TH46 A, TH46 AT, TH46 E, TH47, TH47 A, TH47 E, TH48, TH48 A, TH48 E, TH55, TH55 AT, TH75, TH75 A, TH75 E, TH77, TH77 A, TH77 E, TH78, TH78 A, TH78 E, TH79, TH79 A, TH79 E, TH205, TH205 A, TH205 AT, TH205 E, TH215, TH215 A, TH225, TH225 A, TH235, TH235 A, TH235 E, TH315, TH315 A, TH415, TH415 A, TH415 EKPG27 D, KPG29 D, KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D, KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D, KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 Dve Bao Feng için UV5 R THF8 FD880 THUVF1 KGUV6 D FD268 Bdiğer ürün : LINTON, BEIHAIDAO, VB .. paket Içeriği : 5 x Kulaklık kargo & İade : 1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde fiyat ve nakliye ücreti dahil değildir.

Ücretsiz Shipping-4PCS/Lot RF2401F20 20dBm Yüksek Entegre 2.4G RF Modülü Ile İskandinav &39;ın RF çip nRF24L01 +
  • Yeni Kız

Ücretsiz Shipping-4PCS/Lot RF2401F20 20dBm Yüksek Entegre 2.4G RF Modülü Ile İskandinav &39;ın RF çip nRF24L01 +

₺ 38.55 51.40

ücretsiz Shipping4 PCS / Lot RF2401 F20 20d Bm Yüksek Entegre2.4 GRF Modülü Ile İskandinav ' ın RF çip n RF24 L01 + 4 adet RF2401 F20 2.4 G kablosuz modülü 4 adet SW2400ZD115 Kauçuk antenler 4 adet Kablo ile SMA konnektör RF2401 F20 Modülü yüksek entegre kablosuz modülü, hangi çalıştı 2.4 GHz ISM bandı...

Gsmjustoncct ücretsiz nakliye sigma kutusu + paketi 3 + 9 kablolar Huawei Için Actived
  • Yeni Kız

Gsmjustoncct ücretsiz nakliye sigma kutusu + paketi 3 + 9 kablolar Huawei Için Actived

₺ 248.00

PACK3 Pack 3 Aktivasyon Sigma için FRP sağlar KALDıRMAK için özelliği : HiSilikon Huawei Android akıllı telefonlarQualcomm Huawei Android akıllı telefonlarSigmaMTK Özellikler Kodları okumak / Kilidinidirek Unlock Alcatel, Motorola, ZTE ve diğer MTK markalar ve Huawei ile eski ve yeni güvenlik türlerilisteden modeli seçmek için gerek yokturbağımsız çözüm, herhangi bir sunucu kodları veya kredi gerekmeztüm firmware sürümleri ve sağlayici Kimlikleri desteklenirhızlı kilidini prosedürüKullanıcı Kodu okumak (kullanarak aksine " biçiminde FFS ", kayıp olacak hiçbir özel bilgileri)okuma / kodların her türlü oluşturmakbelirli destek firmware ve donanım versiyonlarıIMEI tarafından Kod Hesaplama kilidinidesteklenen modeller : Alcatel / Motorola / Turuncu / TCL / Vodafone / TMobile / TMN / ZTEkod hesaplama için Internet bağlantısı gerekli değildirbağımsız çözüm, sunucu kodları veya kredi gerektirmezhiçbir sınırı miktarı için günde hesaplanan kodlarıflaş / Yedekleme* Sigma flash dosyaları saklanır...

Alcatel-Lucent SFP-DUAL-MM Çift Hız ile uyumlu 100BASE-FX/1000BASE-SX 1310nm 2 km DDM SFP Alıcı-verici modülü SFP
  • Yeni Kız

Alcatel-Lucent SFP-DUAL-MM Çift Hız ile uyumlu 100BASE-FX/1000BASE-SX 1310nm 2 km DDM SFP Alıcı-verici modülü SFP

₺ 17.15

sunuyoruz lütfen verirken bize cihazların markalar order so biz sizin için uyumlu parçaları üretecek, Teşekkür Ederim See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak...

10X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu
  • Yeni Kız

10X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu

₺ 14.90

tatil için 2'th gelen 24'th, şubat 2018 desteğiniz için teşekkürler tüm kere! daha yeni ürünler, daha sonra indirim tatil! öğe özelliklerini : 10 X BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek bağkntı Uzatma kablosu uygulama : Extensi Kablo üzerinde sınıf : Yüksek Kalite tipi : BNC DIŞI Sağ Açı MCX Erkek kablo : RG179 Beyaz Pigtail kablonun uzunluğu : 14 cm veya özelleştirilebilir açıklama : 14 CM UHF ve MCX fişler dahil, herhangi bir soru varsa, bizimle irtibata geçiniz...

Excelltel PBX exclusive siyah tek ile PH202 keyphone DSS konsolu
  • Yeni Kız

Excelltel PBX exclusive siyah tek ile PH202 keyphone DSS konsolu

₺ 74.00

modeli : PH202 • özellikler : 1 görsel sistem programlama için PABX 2 through 12 programlanabilir fonksiyon tuşları, 3 13 fonksiyon düğmeleri 4 four navigasyon tuşları. 5 Çince ve İngilizce arka işık modu arasında Geçiş ambalaj Ayrıntıları : miktar / Ctn : 12 adet birim weighl : 1.16 KGS birim ambalaj boyutu : 23.5 × 27.5 × 6 cm karton boyutu : 49 × 28 × 41.5 cm sevkiyat hakkında : DÜNYA ÇAPıNDA SHIIPPING : (bazı ülkeler Dışında ve APO / FPO) emir ve ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş biz sadece teyit sipariş adresleri gemi...

Finisar FTRJ1319F1MTL Tek-mod Modülü SFP-10G-10M-1310NM
  • Yeni Kız

Finisar FTRJ1319F1MTL Tek-mod Modülü SFP-10G-10M-1310NM

₺ 18.00

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı